Wypadek śmiertelny

Tragiczne zderzenie dostawczaka z ciężarówką pod Tarnowem. Nie żyje 50-letni kierowca

2023-02-16 13:24

W czwartek, 16 lutego na obwodnicy Wojnicza dostawczy fiat zderzył się czołowo z ciężarową scanią. Niestety w wypadku zginął 50-letni kierowca pierwszego z pojazdów. Druga z poszkodowanych osób została zakleszczona w totalnie zniszczonym aucie. Wyciągnęli ją strażacy, rozcinając karoserię pojazdu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja, godz. 15.08 

Tarnowska policja poinformowała, że droga wojewódzka nr 975 została już odblokowana. Ruch odbywa się bez utrudnień.

Godz. 13.25 Wojnicz. Zderzenie dostawczego fiata z ciężarówką. Nie żyje 50-letni kierowca

W czwartek, 16 lutego na drodze wojewódzkiej nr 975, będącą obwodnicą Wojnicza (powiat tarnowskidostawczy fiat zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu zdarzenia zginął 50-letni kierowca pierwszego z pojazdów. Jak podaje Radio ESKA, druga z poszkodowanych osób została zakleszczona w całkowicie zniszczonym pojeździe. Strażacy uwolnili ją przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dostawczaka zjechał na sąsiedni pas ruchu, wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

Na DW 975 pracują cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Mundurowi kierują ich na objazdy. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Pijany 58-latek zakończył jazdę na polu ornym. Miał ponad 2,5 promila w organizmie
Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.