Strzelce Małe: Ojciec z synem PRZYGNIECENI PRZEZ AUTO. 40-latek NIE ŻYJE, po 10-latka przeleciał śmigłowiec LPR! Jak to się stało?

2021-01-21 16:35 be
Strzelce Małe: Ojciec z synem przygnieceni przez auto. 40-latek NIE ŻYJE, po 10-latka przeleciał śmigłowiec LPR! Jak to się stało?
Autor: pixabay.com, CC0 fot. erwin66as 2-letni chłopczyk NAGLE przestał oddychać! Heroiczna walka lekarzy! - zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek w miejscowości Strzelce Małe w Małopolsce (21.01.). Ojca i syna przygniotło auto. 40-latek nie żyje, 10-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala!

Wypadek w miejscowości Strzelce Małe (pow. brzeski) miał miejsce 21.02.2021 r. po południu. Jak podaje RMF24, według wstępnych informacji, do zdarzenia doszło, kiedy ojciec z synem stali na poboczu przy jednym z dwóch stojących tam aut. Nagle w drugi pojazd z impetem wjechał TIR. Samochód przygniótł oboje.

40-letni mężczyzna, mimo reanimacji zmarł. Jego 10-letni syn został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie.

Okoliczności wypadku w Strzelcach Małych bada policja.

Małopolska Państwowa Straż Pożarna prowadzi ćwiczenia z ratownictwa lodowego