Wojnicz. WYPADEK na DW 975! Nastolatka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, do którego doszło dzisiaj (20 listopada) na DW 975 w Wojniczu ucierpiała trzynastoletnia dziewczynka. Jej obrażenia okazały się na tyle poważne, że musiała zostać przetransportowana do szpitala. Na odcinku: od zjazdu do centrum miasta w stronę ronda w Wielkiej Wsi wprowadzono ruch wahadłowy. Droga zostanie całkowicie udrożniona około godz. 15.00.

W Wojniczu na DW 975 zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety poszkodowana została trzynastoletnia dziewczyna, której obrażenia okazały się na tyle poważne, że musiała zostać przetransportowana do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez 68-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego, który prowadził toyotę. Obaj kierowcy w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

Na DW 975 kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Na odcinku: od zjazdu do centrum miasta w stronę ronda w Wielkiej wsi wprowadzono ruch wahadłowy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez asp. sztab. Pawła Klimka, rzecznika KMP w Tarnowie, około godz. 15.00 droga zostanie całkowicie udrożniona.

Pochowali ojca w worku