dramat na drodze

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Dobrzejewicach pod Toruniem! Nie żyje 69-letnia kobieta

2023-07-20 12:31

Na drodze gminnej w Dobrzejewicach (powiat toruński), doszło do czołowego zderzenia osobowego mercedesa i fiata. W wyniku odniesionych obrażeń zginęła 70-letnia pasażerka jednego z pojazdów. Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

W środę, 20 lipca o godzinie 20:15 policjanci zostali powiadomieni o wypadku drogowym w Dobrzejewicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca mercedesa z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z fiatem, który jechał od Dobrzejewic w stronę Łążyna.

- Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 38-letni kierujący mercedesem był trzeźwy. Policjanci przeprowadzili także test na obecność substancji odurzającej w jego organizmie, który wskazał, że mógł się znajdować pod jej działaniem, pobrano mu krew do dalszych badań. Mężczyzna stracił prawo jazdy - wyjaśnia rzecznik mł. asp. Dominika Bocian Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu.

Fiatem kierowała 67-letnia kobieta, była trzeźwa. Podróżowały z nią dwie pasażerki. Wszystkie kobiety zostały przetransportowane do szpitala. W nocy okazało się, że jedna z nich, 69-letnia mieszkanka gminy Lubicz zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Agnieszka P. podpaliła męża?