Odnaleziono zaginioną

i

Autor: pixabay.com Odnaleziono zaginioną

Dramatyczne odkrycie w Golubiu-Dobrzyniu. Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

2018-09-17 13:39

Dzisiaj w godzinach porannych do straży pożarnej dotarło zgłoszenie o pływającym w rzece ciele. Niestety po przybyciu na miejsce strażacy potwierdzili, że dryfuje tam ciało kobiety.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, krótko po godzinie 7 rano przypadkowy świadek powiadomił o pływającym w Drwęcy ciele. Służby niezwłocznie udały się na wskazane miejsce. Po przybyciu okazało się, że w wodzie dryfuje ciało kobiety. 

Niestety, pomimo podjętej reanimacji, lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku około 60 lat. W działaniach udział brał 1 zastęp SP.

Na ten moment nie ma więcej informacji na temat przyczyn tragedii. Sprawę będzie badać policja pod nadzorem prokuratury.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek pytań/problemów. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - kmarzec@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE