Koszykarskie emocje

Horror w Szczecinie! Twarde Pierniki wracają do gry

2023-03-26 18:01

Koszykówka: Twarde Pierniki Toruń pojechały na starcie z Kingiem Szczecin z nożem na gardle. Ewentualna porażka pogrążała torunian, którzy wciąż wierzą w utrzymanie w Energa Basket Lidze. Po arcyciekawym meczu górą byli goście! Podsumowanie i zdjęcia znajdziecie na se.pl

Zwycięstwo albo gwoźdź do trumny - Arriva Twarde Pierniki Toruń wybrały to pierwsze. Podopieczni Cedrica Heitza nie wypuścili przewagi w ostatniej kwarcie, choć w ostatnich sekundach było bardzo gorąco. Goście musieli sobie w nich radzić bez Sterlinga Gibbsa, który w połowie trzeciej kwarcie niesportowo zaatakował rywala i został wyrzucony z parkietu. Na szczęście dla kibiców z grodu Kopernika, bezcenne punkty zdobył Wojciech Tomaszewski i na tablicy wyników mieliśmy 101:99 na korzyść przyjezdnych. Pod tekstem znajdziecie zdjęcia Róży Koźlikowskiej.