KH Energa Toruń - Unia Oświęcim: Tor-Tor odczarowany przez rywali [ZDJĘCIA]

2019-10-21 12:36

Srogiej lekcji hokeja udzielili zawodnikom KH Energa Toruń przyjezdni z Unii Oświęcim. Decydująca była druga tercja, w której "Stalowe Pierniki" nie były w s tanie zaskoczyć bramkarza rywali. Zobaczcie fotorelację z tego spotkania!

Hokeiści KH Energa Toruń przystępowali do konfrontacji z Re-Plast Unią Oświęcim opromienieni triumfem w Gdańsku. Niestety tym razem trzeba było przełknąć gorycz porażki...

A zaczęło się znakomicie! Już w 5. minucie było 1:0 po trafieniu Bartosza Fraszko. Nie minęło nawet 180 sekund, a na tablicy wyników był już remis. Spesny'ego pokonał Miroslav Zatko.

Druga tercja kluczowa. KH Energa przegrywa w Toruniu

Po przerwie wyraźnie lepsi byli goście. Sebastian Kowalówka i Andrej Themar zdobyli po bramce, a torunianie nie znaleźli sposobu na golkipera przyjezdnych.

W ostatniej tercji kropkę nad "i" postawił Aleksiej Trandin. To pierwsze zwycięstwo Unii Oświęcim w Toruniu od 2016 roku. Okazja do rehabilitacji już we wtorek (22 października). "Stalowe Pierniki" zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Skromną galerię z niedzielnego meczu znajdziecie nad tekstem. Autorką jest Róża Koźlikowska. Zapraszamy na stronę artystki na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE