KH Energa Toruń - Unia Oświęcim: Tor-Tor odczarowany przez rywali [ZDJĘCIA]

2019-10-21 12:36

Srogiej lekcji hokeja udzielili zawodnikom KH Energa Toruń przyjezdni z Unii Oświęcim. Decydująca była druga tercja, w której "Stalowe Pierniki" nie były w s tanie zaskoczyć bramkarza rywali. Zobaczcie fotorelację z tego spotkania!

Hokeiści KH Energa Toruń przystępowali do konfrontacji z Re-Plast Unią Oświęcim opromienieni triumfem w Gdańsku. Niestety tym razem trzeba było przełknąć gorycz porażki...

A zaczęło się znakomicie! Już w 5. minucie było 1:0 po trafieniu Bartosza Fraszko. Nie minęło nawet 180 sekund, a na tablicy wyników był już remis. Spesny'ego pokonał Miroslav Zatko.

Druga tercja kluczowa. KH Energa przegrywa w Toruniu

Po przerwie wyraźnie lepsi byli goście. Sebastian Kowalówka i Andrej Themar zdobyli po bramce, a torunianie nie znaleźli sposobu na golkipera przyjezdnych.

W ostatniej tercji kropkę nad "i" postawił Aleksiej Trandin. To pierwsze zwycięstwo Unii Oświęcim w Toruniu od 2016 roku. Okazja do rehabilitacji już we wtorek (22 października). "Stalowe Pierniki" zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Skromną galerię z niedzielnego meczu znajdziecie nad tekstem. Autorką jest Róża Koźlikowska. Zapraszamy na stronę artystki na Facebooku!