Koszmar na przejściu dla pieszych. Mieszkanka Torunia nie żyje

2021-11-29 16:36
Taśma policyjna na miejscu wypadku
Autor: materiały policji Koszmar na przejściu na pieszych. Mieszkanka Torunia nie żyje / Zdjęcie ilustracyjne

Toruń. Fatalne wieści dotarły do nas z lokalnych dróg. Nie żyje 68-letnia mieszkanka grodu Kopernika, która została potrącona przez kierowcę chevroleta cruza. Do koszmarnego w skutkach wypadku doszło na ul. Olsztyńskiej. Policjanci prowadzący śledztwo proszą o pomoc świadków.

Toruń. Koszmarny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta nie żyje

Tragiczny wypadek w Toruniu. W piątek (26.11.2021 r.) na ul. Olsztyńskiej, konkretnie na skrzyżowaniu z ul. Barwną, kierowca kierowca chevroleta cruza na prawidłowo oznakowanym i wydzielonym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa 68-letniej kobiecie. Policjanci z Torunia ustalili, że właśnie dlatego doszło do potrącenia seniorki. - Poszkodowana w wypadku została przewieziona do szpitala jednak pomimo starań medyków nie udało się jej uratować. 57-letni kierowca chevroleta, zaraz po zdarzeniu został przez policjantów sprawdzony na trzeźwość. Probierz wykazał, że w chwili wypadku był trzeźwy - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Nocny rajd ulicami Brodnicy! Pijany 21-latek ściął kilka znaków

Śmiertelny wypadek w Toruniu. Policja prosi o pomoc świadków

Funkcjonariusze próbują wyjaśnić wszystkie przyczyny i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia. Oficer prasowa Komnedy Miejskiej Policji przekazała do mediów apel. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące piątkowego wypadku powinien zgłosić się na komendę.

- Policjanci prowadzący śledztwo w tej sprawie proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu pod numerami telefonu 47 754 26 07, 47 754 21 69, 47 754 23 68, 47 754 23 69 - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Rodzinie i bliskim torunianki składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do sprawy będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Brutalne pobicie w centrum Torunia. Rozpoznajesz sprawców? Powiadom policję!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE