Pożar w powiecie radziejowskim. Na miejscu 9 zastępów straży!

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Pożar w powiecie radziejowskim. Na miejscu 9 zastępów straży!

Ogromny pożar w powiecie radziejowskim! Z ogniem walczy 9 zastępów straży pożarnej!

2018-09-18 19:49

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformowała o pożarze w miejscowości Sęczkowo w powiecie radziejowskim.

Komunikat wydano ok. godziny 16:30. W miejscowości Sęczkowo w powiecie radziejowskim wybuchł pożar zabudowań w gospodarstwie rolnym. Płoną garaże z maszynami, stóg oraz budynek gospodarczy. Ewakuowano 60 sztuk bydła. Na miejscu do walki z ogniem przystąpiło 9 zastępów straży pożarnej.


>>> ZUS chce skuteczniej walczyć z niepłacącymi. Specjalna konferencja w Toruniu [AUDIO, FOTO]


Na szczęście nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Jeżeli takowe nadejdą, wówczas niezwłocznie o tym poinformujemy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - kmarzec@grupazpr.pl


Czytaj również: Tragiczny wypadek na trasie Toruń-Bydgoszcz. Nie żyje motocyklista, są utrudnienia!


#TOWIDEO

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE