Policyjny nalot na dziuplę w Grębocinie. Luksusowe auta skradziono we Włoszech i Danii

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Policyjny nalot na "dziuplę" w Grębocinie. Luksusowe auta skradziono we Włoszech i Danii

Sukces funkcjonariuszy

Policyjny nalot na "dziuplę" w Grębocinie. Luksusowe auta skradziono we Włoszech i Danii

2023-08-03 7:19

Toruń: Sukces funkcjonariuszy z KMP, którzy zlokalizowali w Grębocinie "dziuplę" samochodową. Odkryli w niej części luksusowych aut, m.in. audi i volvo. Pojazdy zostały skradzione we Włoszech i Danii. Zatrzymanemu do sprawy 45-latkowi grozi 10 lat więzienia.

Z informacji przekazanych "Super Expressowi" przez oficer prasową KMP w Toruniu, mł. asp. Dominikę Bocian wynika, że jej koledzy ustalili lokalizację "dziupli" samochodowej. W sobotę (29 lipca 2023 r.) pojechali do Grębocina i wszystko się potwierdziło. Pomieszczenia magazynowe wynajmował 45-latek, który wyszedł z nich w kajdankach, a później usłyszał poważne zarzuty. - Policjanci znaleźli części różnych samochodów. Wśród nich znajdowały się fragmenty skradzionych we Włoszech i w Danii pojazdów marki Audi i Volvo, każdy o wartości przekraczającej 200 tysięcy złotych - informuje nas funkcjonariuszka.

Toruń: Dziupla w Grębocinie zlikwidowana. Paserowi grozi 10 lat więzienia

- 45-latek usłyszał zarzuty paserstwa, dotyczące mienia znacznej wartości. Prokurator przychylił się do wniosku policjantów i zastosował wobec niego dozór, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe w kwocie 15 000 złotych. Podejrzanemu za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności - podsumowuje mł. asp. Bocian.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Wywozili lawetą samochody z Krakowa. Policja zrobiła nalot na "dziuplę"
Listen on Spreaker.