Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa: Bardzo dobra druga połowa i triumf Twardych Pierników! [ZDJĘCIA]

2019-03-08 22:27

Ostatni mecz w Radomiu był bardzo nerwowy dla kibiców Polskiego Cukru Toruń. Tym razem Twarde Pierniki nie trzymały nas tak długo w niepewności. Legię Warszawa udało się pokonać czternastoma punktami, a najskuteczniejszy był Cheikh Mbodj.

Do przerwy wydawało się, że kibiców Polskiego Cukru Toruń czeka kolejny horror. Po dwóch kwartach na tablicy wyników mieliśmy wynik 42:41 na korzyść Twardych Pierników.

Na szczęście ten dzień należał do Cheikha Mbodj. Dejan Mihevc mógł odetchnąć z ulgą, gdyż druga połowa potoczyła się po myśli kibiców, zgromadzonych w Arenie Toruń. Mbodj utrzymywał wysoki poziom, a swoje dokładał również tercet Aaron Cel - Michael Umeh - Robert Lowery. Stopniowe powiększenie przewagi zakończyło się na czternastu punktach. Torunianie mają punkt straty do drugiej w tabeli Arki Gdynia i dwa "oczka mniej" od Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 94:80 (24:21, 18:20, 30:19, 22:20)

Polski Cukier: Cheikh Mbodj 19, Aaron Cel 16, Michael Umeh 14, Robert Lowery 12, Damian Kulig 8, Karol Gruszecki 8, Krzysztof Sulima 7, Bartosz Diduszko 5, Tomasz Śnieg 4, Łukasz Wiśniewski 1.

Nad tekstem prezentujemy wam galerię z piątkowego meczu Polskiego Cukru Toruń z Legią Warszawa. Autorką zdjęć jest Róża Koźlikowska.