Szokujące ustalenia

Przemysław podpalił samochód żony, a potem zabił się na drzewie

2022-12-19 10:59

Przemysław miał myśli samobójcze. Nie poszedł jednak do specjalisty. W tę feralną sobotę (17 grudnia 2022 r.) na parkingu w Golubiu Dobrzyniu oblał benzyną samochód żony i go podpalił. Potem wsiadł do swojego auta. Próbował go zatrzymać policyjny radiowóz. Na prostym odcinku drogi, mężczyzna nacisnął mocno pedał gazu. Potem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Przemysław na początku listopada skończył 42 lata. Od jakiegoś czasu życie nie sprawiało mu radości. Smutki zbyt często topił w alkoholu. Był nawet na dwóch odwykach. Jego rodzina martwiła się o niego. On jednak nie zgłosił się do lekarzy. W tę feralną sobotę (17 grudnia 2022 r.) Przemek podpalił volskwagena Sharana, stojącego na parkingu na Osiedlu Młodych w Golubiu Dobrzyniu. O całej sprawie została poinformowana policja. Oznakowany radiowóz zaczął jechać za Przemkiem jeszcze na terenie tego miasta.

Śmiertelny wypadek w Białkowie. Zmarły uciekał przed policją

- On najpierw jechał powoli - mówi nam jeden z policjantów. Radiowóz jechał na sygnale. Samochód, którym poruszał się podejrzany o podpalenie auta poruszał się drogą w kierunku Rypina. - W Białkowie mężczyzna nagle dodał gazu. Na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - mówi naszemu dziennikarzowi funkcjonariusz, zajmujący się sprawą.

Na miejscu zdarzenia poszkodowany był reanimowany. Niestety nic to nie dało. Teraz okoliczności tego wypadku wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratury. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Do wszystkich kierowców apelujemy o ostrożność na drogach. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen to "Za zamkniętymi drzwiami. Dlaczego przemoc domowa to wciąż duży problem?" on Spreaker.