Przejście podziemne

i

Autor: Katarzyna Centkowska/East News/Zdjęcie poglądowe

Proszą o pomoc

Rozbój w przejściu podziemnym na toruńskim Rubinkowie. Ważny apel policji

2023-06-07 19:49

Ważny apel policjantów z Torunia. Funkcjonariusze z KMP poszukują świadków rozboju. W minioną sobotę (03.06.2020), około godziny 18:30 w przejściu podziemnym przy ul. Szosa Lubicka nieznany sprawca przewrócił mężczyznę, a następnie okradł poszkodowanego. Szczegóły znajdziecie na se.pl.

Do niepokojącego zdarzenia doszło w przejściu podziemnym na terenie Torunia. Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji szukają sprawcy rozboju. W sobotę (3 czerwca 2023 r.) na Rubinkowie, w przejściu podziemnym na Szosie Lubickiej (pomiędzy ulicami Dziewulskiego a Wyszyńskiego), nieznany dotąd sprawca przewrócił pokrzywdzonego, a następnie zabrał z jego kieszeni portfel, z którego wnętrza ukradł gotówkę. - Funkcjonariusze uzyskali informacje, że w tym czasie przez przejście podziemne przechodziła kobieta i mężczyzna, oboje w wieku powyżej pięćdziesięciu lat - informuje "Super Express" mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Toruń. Rozbój w przejściu podziemnym. Policja prosi o pomoc

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia (w szczególności opisana wyżej para) lub mają informacje, które pomogą w identyfikacji sprawcy, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym pod numerem telefonu 47-754-21-77, e-mail: [email protected] lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17. Informacje można przekazywać anonimowo - przekazuje policjantka z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Listen on Spreaker.