Toruń: Część mostu Piłsudskiego zostanie zamknięta! MZD zdradza szczegóły

i

Autor: MZD w Toruniu / Zdjęcie poglądowe Toruń: Część mostu Piłsudskiego zostanie zamknięta! MZD zdradza szczegóły

Toruń: Część mostu Piłsudskiego zostanie zamknięta! MZD zdradza szczegóły

2022-03-28 15:15

Toruń: W najbliższy wtorek (29 marca) na rozbudowywanym moście drogowym im. marsz. J. Piłsudskiego zostanie zamknięty zarówno dla ruchu pieszego jak i rowerowego ciąg pieszo-rowerowy po stronie wschodniej, czyli od strony toruńskiej starówki. Dlaczego? Szczegóły przekazał w komunikacie prasowym Miejski Zarząd Dróg w Toruniu.

Remont mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu wciąż trwa. Samochody już po nim jeżdżą, ale wykonawca cały czas realizuje powierzone mu zadania. - Przez najbliższy tydzień wykonawca będzie mocował połączenia między panelami i prowadził prace na dojazdach do ścieżki. W czasie jej zamknięcia zostanie wykonany pas, który oddzieli część pieszą od rowerowej. Ciąg pieszo-rowerowy po drugiej, zachodniej stronie będzie otwarty - podaje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. Na szczęście te zmiany nie obejmują kierowców, więc nie należy się spodziewać poważniejszych utrudnień. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w godzinach szczytu wciąż tworzą się ogromne korki w okolicach przeprawy im. Piłsudskiego.

Czytaj też: Podjechali lawetą pod garaż i zrobili to! Teraz szuka ich policja z Torunia [Zdjęcia]

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Toruń potrzebuje trzeciego mostu drogowego?
Trening Apatora Toruń na Motoarenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE