Zamordował kobietę, potem powiesił się w lesie. KRWAWA JATKA w Toruniu!

2021-02-16 11:11 km korz
Zamordował kobietę, potem powiesił się w lesie. KRWAWA JATKA w Toruniu!
Autor: Super Express Zamordował kobietę, potem powiesił się w lesie. KRWAWA JATKA w Toruniu!

We wtorek (16.02.2021) o 7:20 na ulicy Tłoczka w Toruniu doszło do krwawej jatki. 39-letni mężczyzna siłą wyciągnął 41-letnią kobietę z samochodu, a następnie zadał jej kilka ciosem nożem. Gdy ta padła martwa na ziemię, uciekł z miejsca zdarzenia. Szczegóły tego wstrząsającego zdarzenia znajdziecie naa se.pl/torun poniżej.

KRWAWA JATKA w Toruniu! Zamordował kobietę i powiesił się w lesie

Dantejskie sceny rozegrały się we wtorek (16.02.2021) w godzinach porannych przy ul. Tłoczka w Toruniu. Ok. godziny 7:20 miała tam miejsce krwawa jatka. 39-letni mężczyzna wyciągnął siłą, a potem zaatakował nożem swoją byłą partnerkę (41 l.). Jak udało nam się ustalić - zadał jej kilka ciosów nożem. Gdy ofiara padła martwa na ziemię, uciekł z miejsca zdarzenia. To bynajmniej nie był koniec dramatycznych zdarzeń. O szczegółach opowiedziała nam policjantka z grodu Kopernika.

Przeczytaj także: Tragedia w Rypinie! Kobieta UMARŁA na schodach pod urzędem gminy!

- Najpierw uciekał ulicami, potem schował się w lesie. W tym czasie kobieta trafiła do szpitala, tam lekarze walczyli o jej życie, niestety ofiara zmarła - powiedziała podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu w rozmowie z naszym portalem.

Jak się okazało, mężczyzna postanowił sam wymierzyć sobie sprawiedliwość. - Znaleźliśmy go w lesie, powieszonego na drzewie. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. - przekazała nam podinsp. Dąbrowska. Do tematu będziemy wracać!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Morderstwo w Pruszkowie. Zadźgał ojca w furii.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE