Poszukiwani!

Tych dwóch mężczyzn szuka policja z Torunia. Rozpoznajesz ich?

2023-07-06 12:27

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują dwóch mężczyzn. Wizerunek podejrzanych o popełnienie przestępstwa na terenie miasta zarejestrowały kamery monitoringu. - Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, mogące pomóc w ustaleniu ich personaliów - apeluje st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia szukają dwóch mężczyzn, których podejrzewają o kradzież roweru. - Do zdarzenia doszło 28 maja bieżącego roku około godziny 18:30 przy jednym z bloków na ulicy Lubickiej. Mundurowi zabezpieczyli nagrania z monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzn, mających związek ze sprawą - wyjaśnia st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu. Funkcjonariusze wierzą w moc internetu i przesłali mediom zdjęcia poszukiwanych. Zamieszczamy je w galerii.

Toruń: Ci dwaj mężczyźni są poszukiwani przez policje. Rozpoznajesz ich?

- Funkcjonariusze proszą osoby, które mogą pomóc w ich identyfikacji o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub e-mail: dyzurny-torun-r[email protected]. Informacje można przekazać anonimowo - podkreśla policjant z biura prasowego toruńskiej komendy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?