Skrajna głupota!

Wariacki rajd kompletnie pijanego kierowcy w Kujawsko-Pomorskiem. Cud, że nie zginął

2023-08-29 13:26

Kujawsko-pomorskie: Pędził swoim oplem, mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mowa o skrajnie nieodpowiedzialnym 55-latku, który ledwo przeżył wypadek. Zdjęcia z drogi wojewódzkiej nr 541 mówią bardzo wiele.

Wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 541 pod Lipnem, a konkretnie na trasie Dobrzyń nad Wisłą - Tłuchowo. W sobotę (26 sierpnia 2023 r.) "szalał" tam kompletnie pijany kierowca opla. - Najpierw wyprzedził jadące w tym samym kierunku inne auto osobowe a następnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi uderzając w drzewo - informuje komisarz Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie. Funkcjonariusze dołączyli do komunikatu zdjęcia z miejsca zdarzenia. Mówią one bardzo wiele. Zamieszczamy je w galerii.

Poważny wypadek pod Lipnem. Sprawca kompletnie pijany

- Ponieważ mężczyzna potrzebował pilnej pomocy medycznej, na miejscu nie sprawdzono jego stanu trzeźwości. Kiedy jednak funkcjonariusze sprawdzili jego trzeźwość w szpitalu miał jeszcze w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu - dodaje komisarz Małkińska.

Policjanci zatrzymali 55-letniemu mieszkańcowi gminy Tłuchowo uprawnienia do kierowania pojazdami oraz dowód rejestracyjny opla. - Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów, do 2 lat pozbawienia wolności i wysokie świadczenie pieniężne - podsumowuje policjantka z Lipna.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?