karetka policja

i

Autor: Pixabay

Uwaga!

Wypadek autokaru pod Rypinem. Dziewięć osób poszkodowanych

2023-08-07 20:50

Niespokojny wieczór w województwie kujawsko-pomorskim. W poniedziałek (7 sierpnia 2023 r.) pod Rypinem doszło do wypadku z udziałem autokaru i samochodu osobowego. Portal wydarzenia.interia.pl podaje, że poszkodowanych zostało aż dziewięć osób.

Niepokojące zdarzenie miało miejsce w miejscowości Urszulewo koło Rypina (woj. kujawsko-pomorskie). Autokar wycieczkowy, jadący z Grudziądza do Warszawy, zderzył się tam z samochodem osobowym. Informację potwierdza w rozmowie z Interią bryg. Dariusz Łęgosz z KP PSP w Rypinie. Poszkodowanych zostało dziewięć osób, trzy trafiły do szpitali. Pozostałych opatrzono na miejscu. Pod Rypinem pojawił się m.in. śmigłowiec LPR.

Kujawsko-pomorskie: Wypadek pod Rypinem. Apel do kierowców

Autokarem podróżowało 35 osób, w tym troje dzieci. Kierowca volkswagena jechał sam. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni policja. Służby apelują do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Warunki pogodowe ostatnimi czasy nie ułatwiają nam zdania. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji. O ew. utrudnieniach w Kujawsko-Pomorskiem będziemy was informować na bieżąco.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech! Kilkadziesiąt osób rannych