Alarm na gdańskim lotnisku! Jego żart wywołał chaos i kompletny armagedon

i

Autor: PEXELS.COM Alarm na gdańskim lotnisku! Jego żart wywołał chaos i kompletny armagedon

MÓGŁ ZAPOMNIEĆ O PODRÓŻY

Alarm na gdańskim lotnisku! Jego żart wywołał chaos i kompletny armagedon

2023-08-25 17:29

Horror rozegrał się na gdańskim lotnisku. Mężczyzna w pewnym momencie, podczas odprawy bagażowo-biletowej, zażartował, że podróżuje z dwoma granatami. 38-latek nie został wpuszczony do samolotu i otrzymał mandat. – Podróżny przyznał, że wypowiedział te słowa, ale miał to być żart i przeprasza za swoje nieprzemyślane zachowanie – powiedział ppor. Służby Granicznej, Andrzej Juźwiak.

Gdańsk. Zażartował, że w bagażu miał dwa granaty. Otrzymał karę!

38-latek, który zażartował na gdańskim lotnisku, że posiada w bagażu dwa granaty otrzymał mandat i nie został wpuszczony do samolotu. W walizce, którą skontrolowali strażnicy graniczni, nie znaleziono niebezpiecznych przedmiotów.

Mężczyzna zgłosił się do odprawy bagażowo–biletowej przed wylotem do Alesund w Norwegii. W trakcie rozmowy z pracownikiem lotniska powiedział, że w bagażu rejestrowanym ma dwa granaty – przekazał w piątek, 25 sierpnia rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak.

Do zdarzenia doszło w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Bagaż 38-latka został sprawdzony przez Zespołu Interwencji Specjalnych. W środku nie znaleziono niebezpiecznych przedmiotów.

Podróżny przyznał, że wypowiedział te słowa, ale miał to być żart i przeprasza za swoje nieprzemyślane zachowanie – mówił Juźwiak.

W konsekwencji strażnicy graniczni ukarali mieszkańca województwa mazowieckiego mandatem, a obsługa samolotu nie wpuściła mężczyzny na pokład.

Sonda
Boisz się latać samolotem?