Ciało kobiety wyłowione z Wisły! Prawdopodobnie była w ciąży. Czy ktoś ją rozpoznaje? [ZDJĘCIA]

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER, JAROSLAW JAKUBCZAK / POLSKA PRESS/Eastnews

Straszna historia

Ciało młodej kobiety wyłowione z Wisły! Najnowsze ustalenia przerażają. "Najprawdopodobniej była w ciąży" [AKTUALIZACJA]

2023-06-02 20:34

Wracamy do wstrząsającej sprawy ujawnienia zwłok kobiety. W minioną środę (31 maja 2023 r.) funkcjonariusze z Kwidzyna prosili o pomoc media i internautów. Ciało zostało wyłowione z Wisły na terenie województwa pomorskiego. Mamy nowe informacje w sprawie denatki. Policji udało się zidentyfikować ofiarę. 39-latka najprawdopodobniej była w ciąży.

Aktualizacja, piątek, 2 czerwca, godz. 20.34

Jak informuje prokuratura w Kwidzynie, na poniedziałek, 5 czerwca, zaplanowano sekcję zwłok kobiety, po której ma być jasne, czy do jej śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie. Na razie nie zostało to wykluczone. To nie wszystko, bo jeden z lokalnych portali przekazał nowe informacje o zmarłej.

- 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego, niedawno wydana za mąż, osierociła dwójkę dzieci. Jej śmierć to ogromna tragedia, która dotknęła nie tylko jej bliskich, ale także naszą społeczność - podaje Kwidzyński Portal Dla Każdego.

Wcześniej pisaliśmy:

O apelu policji ws. wyłowionych z Wisły zwłok kobiety pisaliśmy w tym miejscu. Funkcjonariusze z Kwidzyna poinformowali o przełomie w tej wstrząsającej sprawie i jednocześnie podziękowali wszystkim tym, którzy zaangażowali się w nią poprzez udostępnianie komunikatu. Przypomnijmy - ciało kobiety zostało ujawnione w miniony wtorek (30 maja 2023 r.) w okolicy Kwidzyna.

- Ubrana była w tunikę w kolorze czarnym z nieczytelnym napisem w kolorze żółtym na wysokości klatki piersiowej, spodnie w kolorze czarnym z pasem-ściągaczem ciążowym koloru czerwono-czarnego, kurtkę ortalionową w kolorze czarnym z napisem na kapturze „Pit Bull West Coast”, buty sportowe w kolorze czarnym z niebieskimi wstawkami marki Reebok - przekazywała asp. Anna Filar, oficer prasowa KPP w Kwidzynie. 

Pomorskie: Ciało 39-latki z powiatu grudziądzkiego wyłowione z Wisły

- Kwidzyńscy policjanci ustalili tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w korycie rzeki Wisła na wysokości gm. Sadlinki. Zmarłą okazała się 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego - poinformowała w zaktualizowanym komunikacie policjantka z Kwidzyna. Do funkcjonariuszy zgłosiła się osoba, która potwierdziła tożsamość młodej kobiety.

Cały czas trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora. Więcej informacji uzyskamy najpewniej po wynikach sekcji zwłok. Na ten moment policjanci nie przesądzają, jak długo ciało 39-latki było w wodzie. W tej chwili nie ma również oficjalnego potwierdzenia, że denatka była w ciąży, ale wiele na to wskazuje. Do sprawy będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Przedwojenne miss. Tragiczne losy najpiękniejszych Polek. Niezapomniani
Listen on Spreaker.