Pożar, auto, wypadek, zgliszcza - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Koszmar w Białym Błocie

Dwie osoby spłonęły żywcem w samochodzie. Wcześniej auto uderzyło w drzewo

2022-11-26 21:06

Straszna tragedia w miejscowości Białe Błoto w powiecie sztumskim. W sobotę wieczorem samochód osobowy uderzył w drzewo, a następnie stanął w płomieniach. Strażacy ujawnili wewnątrz zwęglone zwłoki kierowcy i pasażera.

Białe Błoto. Dwie osoby spłonęły w samochodzie

Do tego straszliwego wypadku doszło w sobotę, 26 listopada, około godz. 17.30 w miejscowości Białe Błoto w powiecie sztumskim. Samochód osobowy, którym jechały dwie osoby, uderzył w przydrożne drzewo i zaczął się palić. Niestety, kierowca i pasażer nie zdołali opuścić pojazdu.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, gdy dojechali pierwsi strażacy, im oczom ukazał się straszny widok. - Wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki dwóch osób - kierowcy i pasażera – powiedział Łukasz Płusa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały działania policji, która pod nadzorem prokuratora ustalała okoliczności tragicznego zdarzenia.

Dom jak z horroru w Gdańsku! W Halloween na Jaśkowej Dolinie naprawdę straszy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE