EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 750 tys. złotych. Zabrakło dwóch liczb do pełni szczęścia

2022-05-18 8:16
pieniądze/banknoty/złoty
Autor: SHUTTERSTOCK pieniądze/banknoty/złoty

W jednym z ostatnich losowań (13.06.2021) w grze Eurojackpot padły liczby: 7, 13, 30, 43, 47 + 7, 11. W Polsce odnotowano jedną wygraną trzeciego stopnia w wysokości około 750 tys. złotych zysku. Gdyby gracz trafił jeszcze dwie liczby, to mógłby się cieszyć się z milionów. Szansa na rozbicie kumulacji już w najbliższy piątek. Do wygrania będzie pół miliarda złotych.

W Gdańsku (woj. pomorskie) padła wysoka wygrana w grze Eurojackpot. Szczęśliwy zakład został kupiony w punkcie Lotto na ul. Szczęśliwej 3. Losowanie, o których piszemy, miało miejsce 13 maja. Gracz trafił komplet z pierwszego szeregu liczb; zabrakło dwóch dodatkowych trafień, aby zdobyć główną wygraną (5+0). Wygrana III stopnia przyniosła więc zysk w wysokości 750 962 zł. Dziesięć procent z tej sumy przejmie Urząd Skarbowy. Przypominamy, że jeden zakład w Eurojackpot kosztuje 12,50 zł. Typuje się 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb. Losowania odbywają się we wtorki i piątki. Oprócz Polski w grze Eurojackpot bierze udział wiele europejskich państw m.in. Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy i Węgry. W najbliższym losowaniu (piątek, 20 maja) do wygrania będzie... 500 milionów złotych. Najwyższa jak do tej pory wygrana w Polsce to 206 miliony złotych. Udało się to w 2021 roku. Wygraną odnotowano w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Czytaj też: Mieszkaniec Słupska nie musi już martwić się o pieniądze. Główna wygrana w Ekstra Pensji!

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych

Szczęśliwe kolektury Lotto w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. ZDJĘCIA

Przechodząc do kolejnych slajdów galerii, poznasz szczęśliwe miejsca, w których wygrano z jednego kuponu przeszło dziesięć milionów złotych. W których kolekturach postawiono te kupony? Jaka kwota okazała się najwyższa? Zobacz!

Sonda
Grałeś kiedyś w Eurojackpot?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE