Gdańsk. Wysłał żonie dramatycznego SMS-a. Służby postawione na nogi

2020-09-14 14:42 vera
Gdańsk. Wysłał żonie dramatycznego SMS-a. Służby postawione na nogi
Autor: jch Gdańsk. Wysłał żonie dramatycznego SMS-a. Służby postawione na nogi

Kilkudziesięciu policjantów szukało w niedzielę mężczyzny, który wysłał swojej żonie SMS-a z informacją, że chce odebrać sobie życie. 43-latek został odnaleziony w środku nocy. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Do tej dramatycznej sytuacji doszło w niedzielę około godz. 20. Policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna wyszedł z mieszkania i w jednej z wysłanych do swojej żony wiadomości sms napisał, że odbierze sobie życie. - Policjanci po odebraniu zgłoszenia i ustaleniu niezbędnych dotyczących rysopisu mężczyzny, natychmiast zaczęli go szukać - informuje oficer prasowy policji.

Informacja o zaginięciu mężczyzny szybko trafiły do przewoźników komunikacji publicznej oraz korporacji taxi. W poszukiwaniach brali udział policjanci z Oddziału Prewencji Policji Gdańsk oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gdańsk z psami poszukiwawczymi.

Mężczyznę odnaleziono tuż przed godz. 2 w nocy w rejonie ul. Migowskiej. 43-letni mieszkaniec Gdańska był cały i zdrowy, ale mimo to policjanci wezwali na miejsce ratowników medycznych.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj jeśli potrzebujesz pomocy: zgłoś się do osób oraz w instytucji pomocowych takich, jak psycholog, psychiatra, telefon zaufania 800-70-22-22, lub 1161-23, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Zdewastowany zabytek w Gdańsku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.