Gdańsk. Mariusz Bock ZAGINĄŁ. Trop urywa się na Morenie! Poznajesz go? [ZDJĘCIE]

2021-04-22 22:36 Michał Górecki
Gdańsk: Zaginiony Mariusz Bock! Widziałeś go? Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]
Autor: pomorska policja Gdańsk: Zaginiony Mariusz Bock! Widziałeś go? Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Gdańska policja publikuje informacje dot. zaginionego 40-latka, mieszkańca Gdańska. Mariusz Bock ostatni raz był widziany w dzielnicy Piecki-Migowo (nazywanej popularnie Moreną). Okoliczności zaginięcia nie są jasne. Widziałeś/łaś go? Zgłoś się na policję!

Policja zdecydowała się na apel do mieszkańców w czwartek 22 kwietnia. Zaginionego, 40-letniego gdańszczanina szukają mundurowi z komendy w Suchaninie. Z relacji rodziny zaginionego wynika, że trop urywa się na "Morenie", czyli zachodniej dzielnicy Gdańska Pilecki-Migowo.

W niedzielę 11 kwietnia około 19.00 wyszedł z mieszkania i... po prostu nie wrócił. Z rodziną do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu.

Zaginiony Mariusz Bock. Rysopis

Mężczyzna ma ok. 174 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, szatyn. Ma wąsy i krótką brodę. Ubrany był w kurtkę zimową długości do pasa koloru zielonego, spodnie dresowe zielone ( khaki), buty koloru granatowego typu adidas.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Suchaninie przy ul. Kartuskiej 245B tel. 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Salony fryzjerskie i kosmetyczne znów będą mogły przyjmować klientów
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE