Zaginął 28-letni Piotr z Gdańska! "Jego życie jest zagrożone" [ZDJĘCIA]

2020-11-25 17:19 Rafał Strzelec
Młody gdańszczanin ODNALEZIONY! Był setki kilometrów od domu
Autor: KMP Gdańsk Młody gdańszczanin ODNALEZIONY! Był setki kilometrów od domu

Zaginął młody mieszkaniec Gdańska. Mężczyzna ostatni raz był widziany w sobotę około godziny 11:30. Wyszedł wówczas z mieszkania i przepadł bez śladu. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Piotr mógł poruszać się charakterystycznym pojazdem, który łatwo rozpoznać.

Aktualizacja (27 listopada): Piotr z Gdańska ODNALEZIONY setki kilometrów od domu! [CZYTAJ WIĘCEJ]

Gdańsk: Zaginął Piotr Ch. Widziałeś go?

Piotr Ch. był widziany po raz ostatni w sobotę (21 listopada) około godziny 11:30. Młody mężczyzna wyszedł wówczas ze swojego mieszkania w Śródmieściu. Jego dalszy los nie jest jednak znany. Na prośbę rodziny publikujemy rysopis:

  • wzrost: 192 cm,
  • włosy: krótkie, brązowe,
  • oczy: zielone,
  • posiada zarost na twarzy.

Mężczyzna mógł się poruszać białym Fiatem z napisami po bokach. Dlatego też warto rozglądać się na parkingach. W momencie zaginięcia był ubrany w czarną, zimową kurtkę z kapturem, jasnoniebieskie dżinsy oraz czarne sportowe buty.

- Wszystkie osoby, które mają informację na temat jego miejsca pobytu bądź widziały mężczyznę lub samochód od chwili zaginięcia, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu przy ulicy Długa Grobla 4 pod numerem 47 74134 22 oraz alarmowym 112. Można kontaktować się również z naszą stroną. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną - czytamy na profilu Śladem Zaginionych.

Protest taksówkarzy w Gdańsk "Pogrzeb pod Urzędem Wojewódzkim"