Gdańsk: Trwają poszukiwania 13-letniej Sylwii Dobrowolskiej

i

Autor: mat. prasowe KMP Gdańsk Gdańsk: Trwają poszukiwania 13-letniej Sylwii Dobrowolskiej

Zaginęła 13-latka

Gdańsk: Zaginęła 13-letnia Sylwia! Nieoficjalnie: trwają poszukiwania opiekuńcze

2022-11-08 18:47

Policja z Gdańska prowadzi poszukiwania 13-letniej Sylwii Dobrowolskiej. Dziewczynka zniknęła i od przeszło dwóch dni nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Komenda przybliża wygląd i ubiór zaginionej, a nieoficjalnie ustalamy, że zaginięcie może być rozpatrywane w kategorii poszukiwania opiekuńczego. Co to oznacza?

Gdańsk: w niedzielę (6 listopada) zaginęła 13-letnia Sylwia DobrowolskaKomenda policji i zaangażowani w nagłaśnianie sprawy wolontariusze precyzują, że dziewczynka ostatni raz była widziana przy ul. Jana Sebastiana Bacha. Od tamtej pory nie dała znaku życia. Świadkowie zaginięcia podają, że 13-latka jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 160 cm wzrostu, jasne krótkie włosy, niebieskie oczy i okrągłą twarz. Miała na sobie brązową bluzę, czarne spodnie, trampki w biało czarną kratę i czarną torbę.

Zobacz też: Kulisy szukania ZAGINIONYCH dzieci! Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Nieoficjalnie: policja prowadzi poszukiwania opiekuńcze

Nieoficjalnie ustalamy, że policja może prowadzić tzw. "poszukiwania opiekuńcze". Sugerowałoby to, że nastolatka decyzją sądu była umieszczona w schronisku dla nieletnich, zakładzie poprawczym, lub ma historię ucieczek z domu. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Do sprawy będziemy wracać.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu przy ul. Kartuskiej 245B, tel. 47 74 16 822. Informacje można przesłać na adres poczty elektronicznej [email protected].

Polecamy: Zasłynął z hasła "Gdzie są te dzieci?", dostał nagrodę od Kościoła! Mateusz Kłosek, "napastnik Boga"