Gdynia: Mikołaj na motocyklu wjechał w tłum ludzi! Ranna 42-latka [WIDEO, AKTUALIZACJA]

2021-12-05 20:27
policja
Autor: pixabay.com

Wypadek na ulicach Gdyni podczas parady "Mikołaje na motocyklach". Motocyklista potrącił 42-letnią kobietę. Została ona przetransportowana do szpitala. Jak doszło do tego zdarzenia? Policja ma już pierwsze ustalenia w tej sprawie.

Aktualizacja godz. 20.27

- Zgłosiła się do nas Pani Dagmara. Poszkodowana w dzisiejszym wypadku podczas przejazdu mikołajkowego. Pani Dagmara chciałaby przekazać podziękowania dla wszystkich, którzy wobec obywatelskiego obowiązku udzielali jej pomocy. Pani Dagmarze w szczególności spodobała sie postawa postronnej brunetki. Obecność śmigłowca na miejscu zdarzenia była podyktowana brakiem wolnych karetek. W chwili obecnej poszkodowana kobieta czuje sie dobrze, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Również przekazujemy serdeczne podziękowania personelowi SOR Szpitala miejskiego w Gdyni, ze szczególnym uwzględnieniem Pana Daniela oraz Pana Jacka. Chylimy czoła! - czytamy na profilu facebookowym Gdynia 112.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (5 grudnia) po godz. 12:00 na ulicach Gdyni. Parada motocyklistów biorących udział w akcji charytatywnej "Mikołaje na motocyklach" wyjechała w tym roku z Gdańska do Gdyni. Około godz. 12 biorący udział w paradzie dojeżdżali do Skweru Kościuszki i tam doszło do wypadku. - "Na Skwerze Kościuszki została potrącona 42-letnia kobieta, którą przetransportowano do szpitala. Podczas jazdy zahaczyły się dwa motocykle, jeden przewrócił się, a drugi wjechał w publiczność. Kierujący motocyklem był trzeźwy - powiedziała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni Jolanta Grunert. Ranna kobieta została przetransportowana karetką do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

Szereg wykroczeń i autostradowa prędkość. Motocyklista z Bolesławca pędził na złamanie karku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE