Kobieta nie żyje

Gdynia. Na plaży znaleziono zwłoki kobiety. Wstrząsające ustalenia prokuratury

2023-12-09 15:50

W sobotę rano (9 grudnia) na plaży w Gdyni Orłowie (woj. pomorskie) znaleziono ciało kobiety. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Nieznana jest na razie tożsamość zmarłej. Prokuratura podaje jedynie, że miała ona około 50-60 lat. Wstępne ustalenia służb mrożą krew w żyłach.

Gdynia Orłowo. Zwłoki kobiety dryfowały w morzu

W sobotę (9 grudnia) około godz. 9:20 funkcjonariusze odebrali zgłoszenie, że na plaży przy ul. Orłowskiej w Gdyni Orłowie znaleziono zwłoki kobiety. - Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki - przekazała PAP oficer prasowa gdyńskiej policji podkom. Jolanta Grunert. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Czytaj też: Tajemnicza śmierć 20-latka i 19-latki. Leżeli martwi w łóżku. Koszmar w Słupsku

Wstrząsające ustalenia prokuratury

W sobotnie popołudnie prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku przekazała nam wstępne ustalenia służb. Wynika z nich, że na razie tożsamość zmarłej nie jest znana. Przy kobiecie nie znaleziono bowiem żadnych dokumentów. Jej wiek oszacowano na 50-60 lat.

Co więcej, prokuratura nie stwierdziła udziału osób trzecich w zdarzeniu. Jak udało nam się ustalić, postępowanie będzie prowadzone w kierunku samobójstwa. - Monitoring zarejestrował moment, jak kobieta wskakuje z mola do wody - przekazała w rozmowie z Super Expressem" prok. Wawryniuk. 

Termin sekcji zwłok kobiety będzie znany w poniedziałek.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
TIMI SPOCZĄŁ W GROBIE UTOPIŁ SIĘ NA STRZEŻONEJ PLAŻY