Gonił dzieci i wymachiwał nożem! Groza w Gdyni

i

Autor: KMP w Gdyni Gonił dzieci i wymachiwał nożem! Groza w Gdyni

Mają go!

Gonił dzieci i wymachiwał nożem! Groza w Gdyni

2023-09-04 12:25

38-latek gonił dzieci i wymachiwał przy tym nożem. Niepokojące sceny rozegrały się w Gdyni, a konkretnie na Witominie. Okazało się, że sprawcą był znany policji bezdomny. Agresor trafił już do aresztu.

Dzieci przeżyły chwile grozy w miniony czwartek (31 sierpnia 2023 r.) na gdyńskim Witominie. Agresor zaczepiał również kobiety. - Dyżurny wysłał tam funkcjonariuszy ale mężczyzna zdążył oddalić się z miejsca zdarzenia. Mundurowi ustalili, że sprawca gonił małoletnie dzieci, wymachując przy tym nożem - wyjaśnia podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa gdyńskiej komendy. Po przesłuchaniu świadków, funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i na efekty trzeba było czekać zaledwie do piątku.

Gdynia: 38-latek gonił dzieci z nożem

- Jeden z funkcjonariuszy rozpoznał go jako osobę bezdomną. W piątek, podczas patrolowania rejonu służbowego i obserwacji terenu, mundurowi rozpoznali 38-latka, zatrzymali go i przewieźli go do policyjnego aresztu - przekazuje oficer prasowa KMP w Gdyni.

Dzień po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty. Decyzją sądu zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo 38-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Na szczęście w tym przypadku nie było ofiar.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Najsłynniejsi seryjni mordercy PRL

Pytanie 1 z 10
Karol Kot, krakowski morderca z lat 60. nazywany był...