Ale wstyd!

Kierowca audi zrobił to na przejściu dla pieszych! Wszystko się nagrało

2023-03-01 11:18

Słupsk: Kierowca audi zapomniał o jednym z podstawowych przepisów ruchu drogowego. Pech chciał, że wyprzedzał na przejściu na pieszych... na oczach policjantów, jadących nieoznakowanym radiowozem. Jedno jest pewne, tę lekcję zapamięta na długo. Film prezentujemy na portalu se.pl.

Policjanci z Pomorza wielokrotnie apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Do tych próśb z pewnością nie zastosował się kierowca audi ze Słupska. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Słupsku, którzy patrolowali ulice tego miasta nieoznakowanym radiowozem, zauważyli audi, którego kierowca bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, z dużą prędkością wyprzedził ich pojazd służbowy. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez policyjny video rejestrator.

Słupsk. Wyprzedzał na pasach. Wszystko się nagrało!

Policjanci nie mogli odpuścić takiego przewinienia, a lekcja udzielona temu kierowcy była bardzo surowa. Od takiego mandatu można się złapać za głowę - 1500 zł i 15 punktów karnych.

- Nałożone na kierowcę punkty karne, będą od dnia opłacenia mandatu figurowały na jego koncie przez najbliższe 2 lata. Apelujemy o odpowiedzialność na drogach. Stosując się do przepisów ruchu drogowego mamy wpływ na bezpieczeństwo - podsumowują funkcjonariusze w komunikacie, przesłanym mediom. Film z lutowego zdarzenia prezentujemy w tym artykule.

Sonda
Czy uważasz, że mandaty są za niskie?
Wyprzedził radiowóz na pasach! Dostał bolesną lekcję. Jest nagranie