Śmigłowiec LPR

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express / Zdjęcie ilustracyjne

Koszmar na obozie nad morzem

Koszmarny wypadek na obozie nad morzem. 12-latek wypadł z drugiego piętra. "Przechodził między balkonami"

2022-07-04 15:46

Poważny wypadek miał miejsce na obozie w Jastrzębiej Górze (woj. pomorskie, powiat pucki). W niedzielne popołudnie (3.07.2022 r.) 12-letni chłopiec wpadł z drugiego piętra. - Podczas przechodzenia pomiędzy balkonami stracił równowagę i spadł na chodnik - przekazał mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku, cytowany przez portal polskatimes.pl.

O poważnym wypadku w Jastrzębiej Górze poinformowali strażacy z miejscowej OSP. W niedzielę (3.07.2022 r.) o godzinie 14:34 ich zastęp został zadysponowany na ul. Polną do dziecka, które spadło z drugiego piętra. Ochotnicy udzielili chłopcu pomocy przedmedycznej i zabezpieczyli miejsce dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu pojawili się również przedstawiciele policji i Ratownictwa Medycznego z Pucka. 

Czytaj też: Niewiarygodne, co właściciele tej restauracji napisali przed wejściem. Klienci przystają i przecierają oczy ze zdumienia!

Poważny wypadek w Jastrzębiej Górze. 12-latek przechodził między balkonami

Szczegóły groźnego wypadku z 3 lipca przekazał w rozmowie z polskatimes.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Okazuje się, że 12-letni poszkodowany to mieszkaniec Wrocławia. Chłopiec trafił do szpitala.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 12-latek podczas przechodzenia pomiędzy balkonami stracił równowagę i spadł na chodnik. Wychowawca i kierownik obozu byli trzeźwi. Monitoring zostanie przeanalizowany i zabezpieczony. Śledczy prowadzą czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności - powiedział polskatimes.pl mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o zwracanie uwagi na dzieci. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy zostawiać ich bez opieki. W okresie wakacyjnym naszym pociechom przychodzą do głowy przeróżne pomysły, więc należy zachować czujność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Dziadek dzieci, które miały wypadek na quadzie twierdzi, że policja niepotrzebne "rozdmuchała sprawę"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE