Liczyła się każda minuta! Życie 13-latka, który zaginął mogło być zagrożone

i

Autor: materiały policji Tczew Liczyła się każda minuta! Życie 13-latka, który zaginął mogło być zagrożone

Zaginione dziecko

Liczyła się każda minuta! Życie 13-latka, który zaginął, mogło być zagrożone

2023-02-07 12:05

W poniedziałek, 7 stycznia, o godzinie 23 policjanci z tczewskiej komendy przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniego mieszkańca gminy Gniew. Komendant jednostki ogłosił alarm. Komunikat o zaginięciu chłopca wraz z rysopisem został przekazany do pełniących służbę policyjnych patroli. O północy funkcjonariusze z Gniewu odnaleźli nastolatka na klatce schodowej w jednym z budynków mieszkalnych.

6 stycznia br. o godzinie 23 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zostali zawiadomieni o zaginięciu 13-letniego mieszkańca gminy Gniew. Zaginięcie zgłosiła matka po tym, jak chłopiec sam wyszedł z domu, a jego nieobecność się przedłużała. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Komendant jednostki ogłosił alarm. Policjanci sporządzili rysopis zaginionego. Komunikat o zaginięciu chłopca wraz z rysopisem został przekazany do pełniących służbę policyjnych patroli.

Ze względu na warunki pogodowe liczyła się każda minuta. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie miejsca, w których mógłby przebywać zaginiony. O północy policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie odnaleźli nastolatka na klatce schodowej w jednym z budynków mieszkalnych. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziny.

Zobacz także: Zasłonili jej usta i nos. Chwilę później roczna Martynka już nie żyła. Weronika i Grzegorz mają odpowiedzieć za zabicie córeczki

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?