Na spotkanie z kolegą wziął gadżety erotyczne i damską bieliznę. Mieszkaniec Lęborka został pobity

i

Autor: Shutterstock Pobiciem zakończyło się spotkanie dwóch mieszkańców Lęborka, na której jeden z nich zabrał gadżety erotyczne i damską bieliznę, również erotyczną

Na spotkanie z kolegą wziął gadżety erotyczne i damską bieliznę. Mieszkaniec Lęborka został pobity

2022-12-06 9:14

Pobiciem zakończyło się spotkanie dwóch mieszkańców Lęborka, na której jeden z nich zabrał gadżety erotyczne i damską bieliznę, również erotyczną. 46-i 42-latek poznali się niedawno i poszli razem na piwo, a później udali się do jednej z piwnic. Tam młodszy z mężczyzn, przeglądając wcześniej zawartość jego plecaka, uderzył go znienacka i wszystko zabrał.

Na spotkanie z kolegą wziął gadżety erotyczne i damską bieliznę. Mieszkaniec Lęborka został pobity

Czy gadżety erotyczne i damska bielizna erotyczna były przyczyną ataku 42-latka z Lęborka? Na spotkanie z nim zabrał je do plecaka 46-letni mężczyzna z województwa zachodniopomorskiego, który tymczasowo mieszkał w Lęborku, ale właśnie opuścił swoje lokum i zabrał ze sobą cały bagaż, w tym nietypową zawartość. Mężczyźni poznali się niedawno i umówili się na piwo, co stało się we wtorek, 29 listopada. Po spożyciu alkoholu obaj udali się do jednej z piwnic, gdzie 42-latek zauważył, że jego towarzysz ma przy sobie m.in. gadżety erotyczne i damską bieliznę erotyczną, po czym uderzył go, zabrał jego plecak i uciekł. Poszkodowany zdołał na własną rękę odnaleźć napastnika, ale ten znowu go pobił i zabrał mu inne rzeczy, które tamten miał przy sobie. 46-latkowi nie pozostało nic innego, jak zgłosić sprawę na policję.

- 42-latek został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał prokuratorskie zarzuty rozboju, przestępstwa zagrożonego karą 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za groźby karalne, jakie kierował pod adresem innej osoby. Jako że działał w warunkach recydywy, bo odbywał już karę pozbawienia wolności za przestępstwo rozboju, za kratki może trafić na dłużej - informuje policja w Lęborku.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego na trzy miesiące.

Sonda
Gadżety erotyczne są potrzebne w związku?
Olsztyn. Łokciem wybił szybę w autobusie miejskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE