Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu

2021-02-23 15:25 Artykuł Sponsorowany
Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu
Autor: Euro Styl

Zieleń drzew za oknem to nie tylko przyjemny, kojący widok. Dorodne drzewa sprawiają, że powietrze jest czystsze i bogatsze w tlen, a ich cień daje wytchnienie w upalne dni. Przyszli mieszkańcy Naszego Miejsca, osiedla budowanego przez Euro Styl z Grupy Dom Development, przy ul. Niepołomickiej w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, od razu będą mogli cieszyć się ich obecnością - w przylegającym do inwestycji starodrzewie.

Bliskość wysokich drzew uspokaja i w naturalny sposób chroni przed dźwiękami ulicy. Odpoczywając w zaciszu starodrzewu mieszkańcy Naszego Miejsca mogą zapomnieć o codziennym stresie i napięciach. Miło też będzie usiąść pod drzewem z książką czy po prostu po to, by obserwować ptaki szukające schronienia w ich rozłożystych koronach i ptasich budkach. Nasze Miejsce to jedyne osiedle w okolicy położone  w bezpośrednim sąsiedztwie dużych, rozłożystych i imponujących starych drzew. Wyjątkowy teren zielony przylegający do inwestycji będzie stanowił formę mini parku miejskiego.

- Nasze Miejsce zaprojektowano tak, by było przyjazne zarówno mieszkańcom, jak i naturze. Osiedlowy teren rekreacyjny zajmie powierzchnię blisko 2000 mkw. W części, do której przylega piękny starodrzew, znajdzie się bezpieczny, kreatywny plac zabaw dla najmłodszych oraz strefa relaksu z leżakami. Na terenie osiedla powstaną również ścieżki spacerowe z ławeczkami oraz ogrody deszczowe, które zagospodarują wody opadowe i sprawią, że osiedlowa roślinność będzie bogatsza oraz łatwiejsza do pielęgnacji. Zieleń uzupełnią prywatne ogródki, które znajdą się przy parterowych mieszkaniach - mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu
Autor: Euro Styl

Do wypoczynku zachęcać będzie nie tylko imponujący starodrzew i teren rekreacyjny na terenie osiedla. Okolica stwarza doskonałe warunki zarówno do pieszych wędrówek, jak i do uprawiania sportu - biegania, nordic walking czy jazdy na rowerze. Nieopodal osiedla znajdują się: punkt widokowy z wieżą na Kozaczej Górze oraz Góra Luizy - to idealne kierunki na ciekawy spacer. Wytchnienia można szukać również nad pobliskim stawem rekreacyjnym.

Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu
Autor: Euro Styl

Nasze Miejsce składać się będzie z sześciu 3-piętrowych budynków o prostych bryłach z uporządkowanym rytmem okien i balkonów. Na osiedlu powstaną 124 komfortowe mieszkania (od 2 do 4 pokoi), o metrażach od 39 do 85 mkw. Mieszkańcy będą korzystać z przestronnych i elegancko zaprojektowanych klatek schodowych oraz z cichobieżnych wind. Do ich dyspozycji będą 124 komórki lokatorskie. Komfort poruszania się po osiedlu zapewnią odpowiednio wyprofilowane chodniki. Rowerzystów ucieszą stojaki rowerowe, a właścicieli aut miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu
Autor: Euro Styl

Atutem osiedla jest też okoliczna infrastruktura. Szkoła Podstawowa znajduje się tuż za rogiem, dzięki czemu rodzice nie muszą tracić czasu na dojazdy, a dzieci mogą dojść do niej samodzielnie w zaledwie kilka minut. W pobliżu są również inne placówki edukacyjne, handlowe, usługowe i medyczne. Przystanek autobusowy, który mieści się zaraz przy osiedlu umożliwia sprawne i szybkie poruszanie się komunikacją miejską. W 5 minut można stąd dojechać do węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi) oraz do Obwodnicy Trójmiasta, a dojazd do śródmieścia Gdańska czy lotniska zajmie tylko kilkanaście minut.

- Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, przyjazna i funkcjonalna przestrzeń oraz bliskość natury sprawiają, że Nasze Miejsce to wyjątkowa przestrzeń do życia - zrównoważonego i szczęśliwego - w duchu skandynawskiego hygge - podsumowuje Anna Tuszyńska.

Nasze Miejsce od Euro Stylu - w zielonym sąsiedztwie starodrzewu
Autor: Euro Styl

Artykuł Sponsorowany