NIESAMOWITE! Ma ponad 100 wnucząt! "To w takim tempie narasta!" Kolejni W DRODZE!

2021-01-21 22:26 mgorecki
Pomorskie: Ta kobieta ma ponad 100 wnucząt, prawnuków i praprawnuków! Kolejne w drodze
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Pomorskie: Ta kobieta ma ponad 100 wnucząt, prawnuków i praprawnuków! Kolejne w drodze

Dzień Babci dla Pani Anny Labudy z Cieszenia (powiat kartuski) wygląda nieco inaczej, niż dla większości babć w Polsce. U niej, dzieci i rodzina przychodzi na zmiany! Kobieta ma dokładnie 105 wnuków, prawnuków, a nawet praprawnuczkę. Kolejni potomkowie... są w drodze!

Cieszeń. Ta kobieta ma ponad 100 wnucząt! Kolejne są w drodze

Przypadek Pani Anny Labudy opisuje portal dziennikbaltycki.pl. Kobieta, mieszanka wsi Cieszenie w gminie Chmielno, ma dokładnie 105 wnuków, prawnuków, a nawet praprawnuczkę. Na razie, bo kolejni potomkowie są w drodze. W sumie kobieta ma:

  • ośmioro dzieci,
  • 36 wnuków,
  • 68 prawnuków (+ jeden „w drodze”),
  • jedną praprawnuczkę.

Robi wrażenie! Dzień Babci to w przypadku tej rodziny bardziej "tydzień". Ola Syldatk, mama najmłodszego, 5-miesięcznego prawnuka, zdradziła w w rozmowie z lokalnym portalem, jak wygląda celebracja specjalnego Dnia Babci.

Babcia ma suto zastawiony stół. Każdemu musi przedstawić, gdzie co jest do zrobienia, gdzie do jedzenia, do picia. Każdy po pół godzinki, godzinkę siedzi i autentycznie, jak w zegarku, ludzie się zmieniają

Co ciekawe, tak duża liczba potomków nie nadwyrężyła pamięci nestorki rodu! Kobieta, podobno, wszystkich dość dobrze pamięta i kojarzy. - Stara się pamiętać o wszystkich i faktycznie kojarzy wszystkie wnuki. Prawnuki prawie wszystkie, ale to w takim tempie narasta, że jest wręcz szokujące, a kolejny prawnuk już w marcu ma być - czytamy cytowaną przez portal matkę najmłodszego prawnuka.

W 2021 roku, Dzień Babci, z powodów epidemicznych, wyglądał w rodzinie nieco inaczej. Kontakt skupił się głównie na rozmowach telefonicznych Jak wynika z informacji przekazanych przez portal, nestorka jest już umówiona na termin szczepienia przeciwko SARS-COV-2.

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa