Obwodnica Trójmiasta: Śmigłowiec LPR w akcji i... POTĘŻNY KOREK! Kierowca zasłabł w czasie jazdy

2020-08-20 18:00
Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: ESKA INFO

Groźna sytuacja nieopodal węzła Matarnia na Obwodnicy Trójmiasta! W późne czwartkowe popołudnie (20 sierpnia) na drodze ekspresowej lądować musiał śmigłowiec ratunkowy. Na miejscu pojawili się również policjanci i strażacy. Interwencja służb w godzinach szczytu komunikacyjnego spowodowała duże korki. Wiemy już, co było tego przyczyną.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło około godziny 16:30. Policjanci znają już dokładną przyczynę popołudniowego zatoru na Obwodnicy Trójmiasta.

- Kierujący samochodem osobowym zasłabł i zjechał na pobocze. Ktoś to zauważył i wezwał pomoc. Na miejscu pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na pasie w kierunku Gdyni - przekazał asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w rozmowie z dziennikarzem portalu trojmiasto.pl.

O godzinie 18:00 wciąż zakorkowane są niektóre drogi prowadzące w stronę Obwodnicy Trójmiasta. Stoi m.in. fragment ulicy Spacerowej. Kierowcy szczególnie muszą uzbroić się w cierpliwość na odcinkach między Auchan a Matarnią w stronę Gdyni oraz między Karwinami a Osową w kierunku Gdańska.

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE