Plażowa moda sprzed lat. Tak wypoczywały nad morzem poprzednie pokolenia [ZDJĘCIA ARCHIWALNE]

2020-07-15 11:45

Morze, plaża, słońce... W takich okolicznościach lubimy wypoczywać chyba od zawsze. Choć z pozoru przez lata niewiele się zmieniło, to otoczka wygląda dziś już zupełnie inaczej. Stroje kąpielowe w niczym nie przypominają tych sprzed kilku dekad. Na plaży znajdujemy też inne rozrywki. Zapraszamy na wakacyjną podróż w czasie!

Narodowe Archiwum Cyfrowe to ogromny zbiór starych zdjęć i filmów, które z czasem nabierają wartości sentymentalnej i historycznej. W kopalni ciekawych materiałów znaleźć również te związane z letnim wypoczynkiem.

>>> TAK PLAŻOWANO PRZED LATY [ZOBACZ ZDJĘCIA] <<<

Pomorskie plaże wyglądają podobnie, a jednak nieco inaczej. Nie do wiary, jak zmieniły się modowe standardy nad morzem.

Wśród wybranych przez nas zdjęć znajdziecie fotografie wykonane od lat trzydziestych do siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Zobacz także: Plaże nudystów nad Bałtykiem [LISTA]. Gdzie w Trójmieście i okolicach poopalasz się nago?

Może wśród uchwyconych plażowiczów poznacie swoich dziadków lub pradziadków... Kto wie? Jedno jest pewne. Niektóre ujęcia będą dla młodego pokolenia sporym zaskoczeniem! Aby przejść do galerii, kliknij w zdjęcie u góry artykułu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Mama na plaży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE