Policjanci skazani na więzienie za pobicie pseudokibiców Lechii w Sopocie! Wyrok jest prawomocny [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: mat. pras. Policjanci skazani na więzienie za pobicie pseudokibiców Lechii w Sopocie! Wyrok jest prawomocny [zdjęcie ilustracyjne]

Pomorskie: 5-letnia dziewczynka w szpitalu. Matka i jej konkubent mogli pobić dziecko?!

2020-05-22 22:45

Szokujące zdarzenie w powiecie lęborskim! Z jednego z domów w Siemirowicach pogotowie zabrało 5-latkę. Jak podaje Dziennik Bałtycki, policja zatrzymała matkę dziecka oraz jej partnera. Istnieje podejrzenie, że dziewczynka mogła zostać pobita. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Fakt podjęcia interwencji przez funkcjonariuszy potwierdziła Dziennikowi Bałtyckiemu sierż. sztab. Marta Bąciaszek z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Zgłoszenie miało wpłynąć od lekarza z karetki. Po pomoc dla dziewczynki mógł zadzwonić ktoś z bliskich. Dziecko poddano badaniom.

Na reakcję mundurowych nie trzeba było długo czekać. Matka oraz jej konkubent są już w policyjnej celi. O ich losie zadecyduje teraz prokurator, a w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie sąd.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Do sprawy będziemy wracać na łamach portalu SE.PL/TROJMIASTO.

Express Biedrzyckiej - Gość: Michał Wójcik: Budka zachował się jak mięczak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE