dramat w malborku

Powiesił psa na smyczy i kopał z całej siły. Szokujące nagranie w sieci!

2023-05-07 21:04

24-letni mężczyzna okrutnie znęcał się nad swoim psem. Powiesił go na smyczy, a potem bez opamiętania, z całej siły kopał. Wszystko zostało nagrane. Oprawca jest już w rękach policji.

Malbork. 24-latek znęcał się nad suczką 

O szokującym zdarzeniu poinformowało w niedzielę, 7 maja, Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Reks”. W sieci udostępniony został bowiem film, na którym zarejestrowano okrutne znęcanie się nad suczką w typie amstaffa. Widać na nim mężczyznę, który kopie przywiązanego psa. Suczka wręcz wisi na smyczy przewieszonej przez znajdujący się wysoko drążek, a 24-latek kopie ją z całej siły.

Przedstawiciele stowarzyszenia zawiadomili o zdarzeniu policję, a następnie wraz z funkcjonariuszami udali się na miejsce koszmarnego zdarzenia. Oprawca psa został zatrzymany.

- Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Malborku oraz współpracy z przedstawicielami Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks doszło do zatrzymania 24-letniego mężczyzny, który na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych znęcał się nad psem – w niedzielę po południu poinformowała komenda wojewódzka policji.

Nagranie zostało zabezpieczone do dalszego postępowania, które prowadzone jest w kierunku znęcania się nad zwierzęciem. - Piesek przebywa w bezpiecznym miejscu. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do 3 lat więzienia – poinformowała pomorska policja w komunikacie.

Przerażające wideo! 40-latek znęcał się nad psem, wielokrotnie kopał zwierzę na smyczy