Pożar we Wrześciu

i

Autor: KW PSP w Gdańsku Płonie budynek, w którym mieszkają Ukraińcy

Potężna akcja strażaków!

Pożar we Wrześciu koło Słupska. Płonie hala, w której mieszkali uchodźcy z Ukrainy

2022-12-02 17:37

Pożar w miejscowości Wrzeście koło Słupska. Płonie hala, w której mieszkali uchodźcy z Ukrainy. Z obiektu ewakuowano ponad 30 osób. Trwa akcja gaśnicza, w której bierze udział wiele zastępów straży pożarnej.

Pożar hali we Wrześciu koło Słupska. Do zdarzenia doszło w piątek, 2 grudnia w godzinach popołudniowych. Płonie hala przy ul. Spacerowej, w której mieszkali uchodźcy z Ukrainy. Jak podaje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, z parterowego budynku ewakuowano 31 osób. - Pożarem objęty jest cały budynek gospodarczy, który został przerobiony na mieszkania socjalne dla obywateli Ukrainy. Obecnie działania straży skierowane są na obronę sąsiednich domów - mówi st. kpt. Iwona Lenart z KP PSP w Słupsku. W budynku mieszkały 33 osoby. Dwie z nich przebywały poza obiektem w momencie pożaru. Nikt nie został poszkodowany.  W działaniach bierze udział 15 zastępów straży pożarnej. Na razie nic nie wiadomo o osobach poszkodowanych.

Pożar mieszkania w Stalowej Woli
Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE