QUIZ wiedzy o Trójmieście! "Co wydarzyło się wcześniej?"

2021-08-18 7:30
Quiz o Trójmieście - co wydarzyło się wcześniej?
Autor: Pixabay.com Quiz o Trójmieście - co wydarzyło się wcześniej?

Quiz wiedzy o Trójmieście, w którym o pomyłkę wcale nie będzie trudno! Historia Trójmiasta jest bardzo ciekawa i bogata w istotne wydarzenia. Które z wymienionych miało miejsce wcześniej? Zdobycie kompletu punktów to nie lada sztuka! Liczymy jednak na to, że czytelnicy Super Expressu podołają wyzwaniu. Powodzenia!

Quiz wiedzy o Trójmieście czas zacząć! Komu uda się zdobyć wszystkie punkty? W Trójmieście i okolicach mieszka dziś zdecydowanie ponad milion osób. Nim aglomeracja zyskała obecny kształt, przez setki lat obszar ten był świadkiem istotnych wydarzeń nie tylko dla rzeczywistości lokalnej, ale i globalnej. W poniższym quizie sprawdzamy wiedzę czytelników na temat historii Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego regionu. Niektóre pytania mogą wydawać się banalnie proste, jednak komplet punktów zgarną tylko naprawdę tęgie głowy. Trzymamy za Was mocno kciuki!

Ile punktów udało Ci się zdobyć? Pochwal się wynikiem, udostępniając link do quizu w mediach społecznościowych!

Awantura na bazarze. Poszło o powrót Tuska. Komentery [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE