Słupsk. 29-letnia kobieta OSZUKAŁA prawie 300 osób!

2021-01-13 9:45 vera
Słupsk. 29-letnia kobieta OSZUKAŁA prawie 300 osób!
Autor: Policja Słupsk Słupsk. 29-letnia kobieta OSZUKAŁA prawie 300 osób!

29-letnia kobieta jest podejrzana o popełnienie blisko 300 oszust internetowych. Oferowała do sprzedaży ubrania i zabawki dziecięce. Klienci wpłacali pieniądze, ale nie otrzymywali zamawianych produktów. Wobec 29-latki zastosowano dozór policyjny. Kobiecie grozi do 8 lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, kobieta oferowała do sprzedaży ubrania i zabawki dziecięce. Okazało się, że 29-latka oszukała blisko 300 osób, które na wskazywane przez nią konta bankowe wpłaciły łącznie ok. 50 tys. zł. Kobieta nie przysyłała im zamówionych produktów.

Funkcjonariusze prowadzili działania operacyjne, przesłuchali ponad 500 świadków, zabezpieczyli różnego rodzaju dokumentacje i uzyskali opinię biegłych orzeczników. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latce 293 zarzutów oszustw - informuje oficer prasowy policji.

Czytaj też: NAĆPANY 27-latek przedzierał się przez pola i bagna. W końcu go złapano [FOTO]

Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i nakaz powstrzymania się od działalności polegającej na korzystaniu z Internetu. Przeciwko 29-latce został skierowany akt oskarżenia do sądu. Kobieta wkrótce odpowie za przestępstwa. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Oszustwa w internecie. 11 zatrzymanych, chodzi o miliony