Słupsk: Zagubiony prezent wielkanocny od taty. Policja szuka Mateusza, by oddać mu 300 zł [AKTUALIZACJA]

2021-05-05 18:30 Paweł Tabędzki
Słupsk: Zagubiony prezent wielkanocny od taty. Policja szuka Mateusza, by oddać mu 300 zł
Autor: KMP Słupsk Słupsk: Zagubiony prezent wielkanocny od taty. Policja szuka Mateusza, by oddać mu 300 zł

W miniony poniedziałek (20 kwietnia) do komisariatu w Słupsku przyszedł 65-letni mężczyzna. Przekazał funkcjonariuszom kopertę z pieniędzmi, którą znalazł 5 kwietnia, około godziny 21:40, na ścieżce rowerowej. Wewnątrz znajdowały się trzy baknoty stuzłotowe. Prawdopodobnym właścicielem gotówki jest pan Mateusz, do którego adresowano wielkanocny upominek.

Aktualizacja (5 maja): Pieniądze wróciły do Mateusza, który zgubił świąteczny prezent od taty. Po odbiór stawiła się mama 13-latka. O tym, że zguba jest do odbioru na policji, kobieta dowiedziała się od rodziny oraz znajomych. Ci o sprawie przeczytali w internecie.

Kopertę znaleziono na ścieżce prowadzącej w kierunku miejscowości Głobino. W środku było dokładnie 300 złotych. Jak informuje policja, prawdopodobnie tata przygotował upominek dla syna z okazji Świąt Wielkanocnych. - Świadczyć o tym może zamieszczony na kopercie napis "MATEUSZ. Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021. 300 ZŁ 28.03.2021 TATA" - tłumaczą funkcjonariusze.

- Mężczyzna, który znalazł tę kopertę, do tej pory sam próbował znaleźć jej właściciela. Podejmowane działania okazały się jednak nieskuteczne, dlatego przyniósł ją na policję - czytamy w opublikowanym dziś komunikacie.

Funkcjonariusze proszą o kontakt nadawcę, adresata bądź osoby, które mogą pomóc w realizacji przekazania świątecznej przesyłki. - W tym celu należy kontaktować się z dyżurnym Komisariatu I w Słupsku pod numerem 47 742 05 25 lub z jednym z dzielnicowych: asp. Agnieszka Jaruszewska tel: 571 335 097 oraz asp. Paweł Otowicz tel: 571 335 095 - apelują stróże prawa.

Raport z anteny 22.04, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE