Starogard Gdański: Zwłoki noworodka przy torach. Jest apel o pomoc

i

Autor: Pixabay Starogard Gdański: Zwłoki noworodka przy torach. Jest apel o pomoc

Starogard Gdański: Zwłoki noworodka przy torach. Jest apel o pomoc

2022-03-18 9:31

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nadzorem prokuratury próbują odnaleźć matkę noworodka, którego zwłoki w 2020 roku znaleziono niedaleko torowiska w Starogardzie Gdańskim. Jak podają policjanci, za informacje przewidziana jest nagroda pieniężna.

Zwłoki noworodka znaleziono 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim, w pobliżu torowiska kolejowego przy ul. Iwaszkiewicza. Śledczy ustalili, że do zgonu noworodka mogło dojść około dwóch tygodni wcześniej. - Zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia o bezpośredni kontakt z policjantami pod specjalnie dedykowany do tej sprawy numer telefonu: 695-833-441. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas sprawdzona - informuje oficer prasowy policji w Gdańsku. Komenda Wojewódzka Policji podała, że za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia tożsamości matki porzuconego noworodka, przewidziana jest nagroda pieniężna.

Czytaj też: Suchy Dwór. 18-latek zabił ojca i matkę. Makabryczny opis zbrodni

Rozprawa matki i teściowej, które doprowadziły do śmierci noworodka
Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE