Strażacy uratowali penisy! Co to była za akcja, wielka tragedia była blisko

2021-03-05 19:45 eib
Strażacy uratowali penisy! Co to była za akcja, wielka tragedia było blisko
Autor: Pixabay Strażacy uratowali penisy! Co to była za akcja, wielka tragedia było blisko

Brawurowa akcja strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Bojano. Druhowie uratowali dzień kobiet na długo przed 8 marca. W piątek, 5 marca, zostali wezwani do pożaru w jednej z fabryk na terenie gminy Bojano. O wyjeździe i tym, co zobaczyli na miejscu, poinformowali osoby obserwujące ich profil na Facebook. Pod postem ze zdjęciami sztucznych penisów pojawiło się bardzo dużo komentarzy.

Ten dzień nie różnił się niczym od innych. W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Bojanowie o godzinie 16:52 rozległ się alarm. Strażacy zostali wysłani do pożaru w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie gminy. To, co zastali na miejscu musiało wprawić ich w osłupienie. Druhowie z OSP Bojano natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Gdy tylko udało im się uporać z ogniem, emocje rozpalił sprzęt, który uratowali. Były to sztuczne penisy. Swoją akcję gaśniczą w ten sposób opisali na profilu w portalu społecznościowym Facebook:

"Drogie Panie, z dumą informujemy, że w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet możecie być spokojne! Prezenty uratowane 🙂Dnia 05.03.2021r. o godz. 16:52 zostaliśmy zadysponowani do pożaru jednego z zakładów produkcyjnych znajdującego się na terenie naszej gminy. Na miejscu: OSP Bojano, OSP Kielno, OSP Szemud, JRG Wejherowo, JRG Rumia, JRG Gdynia 1, JRG Gdynia 2, Policja, ZRM."

Pod postem znalazły się zdjęcia sztucznych penisów.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej.

Zobacz konieczni: Kwiecień przyniesie nam KOSZMAR. W lipcu wszystko runie. Jasnowidz Jackowski w przepowiedni ostrzega

Strażacy uratowali penisy! Co to była za akcja, wielka tragedia było blisko
Autor: OSP Bojano /Facebook Strażacy uratowali penisy! Co to była za akcja, wielka tragedia było blisko

OSP Bojano gasiło fabrykę sztucznych penisów

Niedługo po tym, jak post pojawił się na Facebook, został on edytowany, a zdjęcia sztucznych penisów zniknęły. Pod samym wpisem pojawiło się bardzo dużo komentarzy osób, które śledzą profil strażaków.

Mirosław

"Straż stanęła na wysokości zadania nabiera innego znaczenia"

Marzena

"Brawo jesteście wielcy"

Malgorzata

"Wielkie BRAWA !!! Jesteście cudowni"

Natalia

"Matko Bosko Kochano Chociaż tyle się zostało  Brawo za dzielną akcję bo zadymienie było na bank chu...we"

Chwilę po naszej publikacji post został usunięty.

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE