Tragedia w Pomorskiem! Ciągnik przygniótł rolnika. 44-latek nie miał szans przeżyć tego wypadku

2021-06-18 21:00
Tragedia w Pomorskiem! Ciągnik przygniótł rolnika. 44-latek nie miał szans przeżyć tego wypadku
Autor: KP PSP Pruszcz Gdański / FB Tragedia w Pomorskiem! Ciągnik przygniótł rolnika. 44-latek nie miał szans przeżyć tego wypadku

Śmiertelny wypadek w miejscowości Pomlewo koło Przywidza. Mężczyzna w średnim wieku został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń poszkodowany zmarł. Na miejscu pracowały zastępy strażaków z JRG Pruszcz Gdański oraz OSP Przywidz. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tragicznego zdarzenia. Co już wiemy?

Koszmarny wypadek w Pomlewie na Kaszubach. - Przygnieciony mężczyzna był bez oznak życiowych. Strażacy podjęli akcję reanimacyjną, ale bez skutku - przekazał mł. bryg. Wojciech Wanat, zastępca komendanta powiatowego PSP w Pruszczu Gdańskim, cytowany przez Dziennik Bałtycki. Co wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji? - Według wstępnych ustaleń 44-latek, jadąc swoim ciągnikiem, wjechał na wzniesienie. Ciągnik się przewrócił, przygniatając go. Mężczyzna wskutek tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu - poinformował w rozmowie z DB sierż. sztab. Karol Kościuk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Choć obecnie wiele wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, wszystkie okoliczności zostaną dokładnie zbadane.

Nadciąga fala tropikalnych upałów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE