Trójmiasto: Nie żyje młody policjant, który ucierpiał w wypadku radiowozu

2020-06-05 7:45 PT
Policja [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: Fot. Pixabay.com Policja [zdjęcie ilustracyjne]

Przeszło pół roku temu na ulicy Morskiej w Gdyni doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło całym Trójmiastem. Policjanci jadący na interwencję z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi ucierpieli w poważnym wypadku. Uderzenie radiowozu w latarnię dla 25-letniego Konrada okazało się bardzo kosztowne. Młody mężczyzna długo walczył o życie. Niestety, 2 czerwca funkcjonariusz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do makabrycznego wypadku doszło wczesnym popołudniem 26 listopada na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Swarzewskiej w Gdyni. Oprócz radiowozu, w zderzeniu rozbite zostały dwa samochody osobowe. Na miejsce szybko przyjechały wszystkie potrzebne służby. Niestety, st. post. Konrada Brenda ucierpiał bardzo poważnie. Trafił do szpitala z urazem głowy oraz twarzoczaszki.

Walkę o życie młodego funkcjonariusza śledziły tysiące mieszkańców Trójmiasta. Przed trzema dniami dzielny mężczyzna przestał cierpieć. "Niezastąpiony kolega", jak mówią o nim zgodnie przyjaciele z pracy, odszedł do wieczności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Pogrzeb zaplanowano na sobotę (6 czerwca). O godzinie 12:30 odbędzie się msza św. w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka w Gdyni. Dwie godziny później rozpocznie się modlitwa w kaplicy pogrzebowej na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Wyniesienie trumny zaplanowano na 15:00.

Mateusz Morawiecki poprosił Sejm o udzielenie wotum zaufania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.