Myślała, że urodzi bliźnięta, na świat przyszły trojaczki. Ale numer! Mama nie zdążyła nawet nadać imion

i

Autor: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im J. Korczaka w Słupsku Myślała, że urodzi bliźnięta, na świat przyszły trojaczki. Ale numer! Mama nie zdążyła nawet nadać imion

Narodziny trojaczków

Myślała, że urodzi bliźnięta, na świat przyszły trojaczki. Ale numer! Mama nie zdążyła nawet nadać imion

2022-09-23 10:34

Fantastyczna wiadomość ze Słupska! W szpitalu wojewódzkim urodziły się śliczne trojaczki. Dziewczynki urodziły się przez cesarskie cięcie w 33. tygodniu ciąży. Rodzicami trojaczków są Ecatarina i Aleksander pochodzący z Modławii. - Jestem przygotowana na dwoje noworodków domu, ale jestem szczęśliwa, że dziewczynki mają się dobrze - powiedziała szczęśliwa mama. Dzieci nie mają jeszcze imion.

W Wojewódzkim Szpital Specjalistyczny im J. Korczaka urodziły się trzy dziewczynki. Lekarze oceniają ich stan zdrowia na dobry. Każda z dziewczynek waży ponad 1,5 kg. Wiadomość o narodzinach dzieci pojawiła się na stronie szpitala: "Przyjęcie na świat trojaczków było zaskoczeniem dla słupskich położników. Pacjentka przyjechała do szpitala karetką i niezbędne było szybkie rozwiązanie ciąży. Wszystko poszło dobrze, a mama jest bardzo zadowolona z opieki na oddziale." - Jeszcze do niedawna myślałam, że to będą bliźniaki. Kilka dni temu dowiedziałam się, że dzieci będzie troje – powiedziała pani Ecatarina. W domu na noworodki czekać będzie starsze rodzeństwo. Rodzina mieszka w Słupsku od marca tego roku.

W Łodzi urodziły się trojaczki.

Życzymy im zdrowia i pomyślności. Niech sprawiają radość swoim rodzicom – mówi Andrzej Sapiński, prezes słupskiego szpitala. - Poród trojaczy to w naszym szpitalu duże wydarzenie. Ostatni taki szczęśliwy poród zdarzył się kilkanaście lat temu – przyznaje Anetta Barna-Feszak, wiceprezes zarządu szpitala.

Czytaj też: 5-letnie bliźniaczki przeszły przez piekło. Konkubent matki pobił Maję do nieprzytomności. Wyrok szokuje!

Sonda
Czy zdecydowalibyście się na adopcję, gdybyście nie mogli mieć swoich dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE