Wejherowo: Obaj kierowcy przeżyli zderzenie czołowe. Mieli dużo szczęścia! Policja apeluje

2021-11-24 19:15
Wejherowo: Obaj kierowcy przeżyli zderzenie czołowe. Mieli dużo szczęścia! Policja apeluje
Autor: KPP Wejherowo Wejherowo: Obaj kierowcy przeżyli zderzenie czołowe. Mieli dużo szczęścia! Policja apeluje

W środę, 24 listopada 2021 roku, na jednej z ulic w Wejherowie doszło do poważnego wypadku drogowego. Dwa pojazdy zderzyły się czołowo. Na miejsce skierowano policjantów oraz pogotowie ratunkowe. Trwa dokładna analiza okoliczności zdarzenia. Wiele wskazuje na to, że przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków.

Zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Marynarki Wojennej w Wejherowie, mundurowi otrzymali dziś rano. - Na miejsce pojechali policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Fiat prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka kierowcą Peugeota - podaje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie. Pracujący na miejscu stróże prawa sprawdzili stan trzeźwości obu uczestników zdarzenia. Żaden z nich nie był pod wpływem alkoholu. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Śledczy będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Obecnie panujące warunki atmosferyczne są trudne. Pojawiają się lokalne przymrozki, opady deszczu czy deszczu ze śniegiem. Droga jest mokra i śliska, co też znacząco wpływa na hamowanie - przekazali po wypadku wejherowscy policjanci.

Pomorskie: Uber przydzwonił na czerwonym. "Ręce opadają"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE