Wejherowo: Podpalacz wywołał pożar w sklepie! Sprawcy grozi długa odsiadka

Wejherowo: Podpalacz wywołał pożar w sklepie! Sprawcy grozi długa odsiadka
Autor: KPP Wejherowo Wejherowo: Podpalacz wywołał pożar w sklepie! Sprawcy grozi długa odsiadka

W minioną środę (12 maja) policjanci z Wejherowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę w związku z pożarem w sklepie spożywczym. Na szczęście w groźnym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Nadpaleniu uległy regały sklepowe. Straty są jeszcze szacowane - tłumaczą mundurowi. Podejrzewany miał zostać już przesłuchany i usłyszeć zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozić mu będzie do 5 lat więzienia.

Informację o pożarze w sklepie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał w środowy wieczór. Do zdarzenia doszło w jednym z marketów spożywczych na terenie miasta. - Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 36-latek polał świece cieczą łatwopalną i podpalił. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać na pobliskie regały z produktami. Na szczęście został szybko ugaszony. Podpalacza zatrzymano - podaje wejherowska policja.

Straty spowodowane przez sprawcę wciąż są szacowane. Nie będą to małe pieniądze. Sklep został zamknięty z uwagi na duże zadymienie.

Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Syn byłego policjanta miał fabrykę narkotyków
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE